Hakkımızda

filmdizirobotu.com Film, dizi ve anime içerikli sitemizin tek amacı takipçilerimizi memnun eden yeterli içerikle sizleri karşılamaya çalışan bir misyon edinmektir. Ve bu işleyişe sadık kalarak film hayranlarının beğenip sevdiği adresler arasında olmak bize mutluluk verecek en önemli nedendir.

filmdizirobotu.com, Kullanıcı dostu olmayı prensip edinen bir film izleme sitesidir. Önceliğimiz izleyicilerimizi kalitesi düşük yayınlardan kurtarmak ve HD kalitede güncel filmleri sizlere sunmaktır. En güncel olan Filmleri her gün analiz eden sitemiz hiç bir ücret talep etmeden aracı yayıncı yöntemi ile Film tutkunlarına sunmaktadır.

Film izlemenin yanı sıra Diziler, Animeler ve Sinema sektöründe olan haberler gibi içerik çeşitliliği açısından internet sitemizde alternatif hizmetler olarak sunulmaktadır. Sitemizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Amacımız bu sektörde en kaliteli şekilde hitmez vermektir.

filmdizirobotu.com, Kullanıcı dostu, ziyaretçilerini zararlı reklam türleri ile rahatsız etmeyen ve kesinlikle film izlemek isteyen kişilere en iyi hizmeti sunmak için oluşturulmuş bir Online Sinema izleme platformudur. Amacımız bu alanda hizmet veren siteler ile dürüstçe bir rekabet kurup onlarında daha ileriyi hedeflemesi ve asıl kazananların film sever internet kullanıcılarının olmasıdır.

Herhangi bir sorun yada bildiri için bize ” İletişim ” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Film, dizi yada anime istekleriniz için ” İstek Yap ” sayfamızdan bize yazabilirsiniz. Teşekkürler, filmdizirobotu.com ekibi.