Bilim Kurgu ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Kara Şimşek
İncele
Kara Şimşek Aksiyon, Bilim Kurgu 
Kara Şimşek, 1982-1986 yılları arasında ABDde yayınlanan ve Türkiye dahil Dünyanın birçok ülkesinde de yayınlanarak popüler olmuş efsanevi televizyon dizisi. TRT tek kanallıyken ekrana gelen dizi 90 bölüm sürmüştür.
  • IMDb 7.4
Debris
İncele
Debris Bilim Kurgu, Dram 
Yok edilen bir uzay aracının enkazı, Batı Yarımkürenin her yerine düşmüş ve bir süre sonra geminin parçalarının fizik yasalarına tabi olmaksızın insan yaşamını fark edilir bir şekilde değiştirdiği tespit edilmiştir. İki farklı kıtadan, farklı fikirlere sahip iki ajan, insanlığın henüz hazır olmadığı enkazı toplamak ve ortaya çıkan garip olayları araştırmakla görevlidir.
  • IMDb 7.6
Falcon ve Kış Askeri
İncele
Falcon ve Kış Askeri   
The Avengers: End Gamein maceralarının ardından, Sam Wilson ve Bucky Barnes yeteneklerini ve sabırlarını test eden küresel bir macerada bir araya geliyor.
  • IMDb 7.8
Resident Alien
İncele
Resident Alien   
Dark Hose’un aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan “Resident Alien”da dünyaya düşen bir uzaylı, gizli görevini tamamlayabilmek için kasaba doktorunun yerine geçer.
  • IMDb 8.5
Cursed
İncele
Cursed   
Gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue, halkını kurtarma görevinde çekici paralı asker Arthur ile güçlerini birleştirir.
  • IMDb 7.5
Winx Efsanesi: Kader
İncele
Winx Efsanesi: Kader   
Bir grup peri, sihirli güçlerini kontrol etmeyi öğrenirken bir yandan da aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkmaya çalışır.
  • IMDb 8.9
Bilim Kurgu